Neformální schůze Mladých zelených

Během července se konaly sice neformální, ale důležité schůze Mladých zelených. Přečtěte si alespoň část toho, co se na schůzích probíralo:

Neformální Schůze Vol. 1

Ve středu 1. července jsme měli první neformální schůzku spolku v Containallu ve Stromovce. Během slunečného letního podvečera se nás kolem stolu sešla spousta, mimopražští se připojili přes Jitsi call. Diskutovalo se hlavně o tom, jakým směrem by se obrození Mladí Zelení měli ideálně ubírat a jak ten směr nejlépe reflektovat v nově vznikajících stanovách.

 

 

Neformální Schůze Vol. 2

V sobotu 11. července jsme se sešli v krásném prostředí Družstevní kavárny ROH na Žižkově. Po dlouhých hodinách diskusí, hlasování a hlavně pečlivého procházení všech bodů se podařilo vytvořit Stanovy Mladých a zelených, z.s. 

Název Mladí a zelení vznikl společným brainstormingem a z navrhovaných jmen se nám všem líbil nejvíc. Na závěr schůze se ještě volilo předsednictvo spolku. A tak už máme předsednictvo i revizní komisi! Gratulujeme spolumluvčím Patricie Startlová a Milan Válek a přísedícím Veronika Cinková, Alexander Fedorov a Daniel Černý. V revizní komisi jsou Zuzana Plká, Henryk Josef Tietjen a Roman Huječek.

 

 

Comments are Closed

© 2021: Mladí zelení | GREEN EYE Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress