Datum: 8. března 2013 Čas: 20:00
Klub: Cafe Flirt Bar Vstup: zdarma
Adresa: Martinská 5, Praha 1 Facebook: Loučení s Kikinou

Loučení s Kikinou

Přijďte na party s videoprojekcí významných i méně významných okamžiků ze života Václava Klause, kde budou připomenuty nejslavnější citáty tohoto neortodoxního myslitele jako například – ‎“Žádné ničení planety nevidím, nikdy v životě jsem neviděl a nemyslím, že nějaký vážný a rozumný člověk by to mohl říci.“ Václav Klaus slíbil, že dorazí osobně, chce se totiž fotit.

Line up:
21:00 – 22:30 Dj Soljah (Progress)
22:30 – 00:00 Dj Spord (Ufocrew)
00:00 – 01:30 Dj Adel (Kerberos Puppies)
01:30 – 03:30 Dj Ejczka (Polyhedra)


Dj Soljah
Decentní rastaman dj Soljah je rezidentem žižkovského klubu Progress, kde v kulisách originálního steampunkového designu baví hosty pestrou směsí electroswingu, liquid dnb, ragga a dubu. V souladu s aktuální poptávkou do svých setů neváhá zařadit house či nějaký ten komerční trhák.

Oblíbené tracky:
Parov Stelar – Catgroove (TSC – Forsythe)
Caravan Palace – Suzy 
Chinese man – Le pudding

Dj Spord
Na dje Sporda můžete narazit v pražských klubech, kavárnách i na open-air akcích. Dříve jezdil se soundsystémem, hrával drsnější acid techno. Momentálně funguje v partě ufocrew, hraje v klubech i menších kavárnách a hudebně se pomalu přesouvá k housu a tech housu.

Oblíbené tracky:
Daft Punk – Technologic
Dj Sneak-Did It At The Disco
DJ Linus – Are You Ready (starring Alma Gold)
Dj phono – Knarhcslheuk mi ttinhcsfua hcon ebah hci

Dj Adel
Blonďatý andílek dj Adel z Kerberos Puppies si libuje v rovném tanečním beatu. Na svých datových nosičích skrývá slušnou sbírku housu, techna a trancu. Během večera naše ouška polaská progresivním psytrance setem.

Oblíbené tracky:
Trentemøller – Moan
Smoke Sign – Mayan Blood
Nathan Fake – The Sky Was Pink (James Holden Remix)
Booka Shade – Night Falls

 

Dj Ejczka
Jan Horyna aka dj Ejczka se hraní věnuje od roku 2009 a velmi rychle se etabloval na české psytrance scéně. Společně s djem Plech je zakládajícím členem Polyhedra crew, která stojí za, nejen na psytrance scéně, velmi respektovanou multižánrové audiovizuální nocí Der Klang v pražském klubu Cross, jež se dočkala několika pokračování a přivezla do Čech mnoho vynikajících světových top psytrance producentů. Jeho sety se pohybují od hypnotického dark psychedelic trance, přes klasický psytrance až po down trance line morning psychedelic trance či progressive psytrance. Vždy záleží na konceptu akce. Ať už se jedná o temnější polohu či melodické uplifting vystoupení, vždy se vám dostane kompaktní set po celou dobu protkaný táhlou trance a taneční groovy basovou linkou. Hrál v klubech po celé České Republice i na největších tuzemnských psytrance festivalech (Amébio či Mystical Waves Open Air) i několika zahraničních vystoupení, mimo jiné loni na legendárním slovenském Chvatimech Open Air festivalu.

Oblíbené tracky:
Liquid Soul & Symbolic – Different Reality
S
phera & Symbolic – One Step Closer
S
ideform – Shiva
Hypnoxock – Free Fall (Live Original Mix)
Mr. Peculiar – Everything Remains
Sonic Species – The First And The Last
Chromosome – Daydreaming

Autorem ilustrace je Jakub Požár.